Dermatologicky Testované

Všetky produkty Australian Bodycare sú dôsledne testované nezávislými dermatológmi a zaručujeme, že na pokožku pôsobia jemne a ukľudňujúco—dokonca aj na mimoriadne citlivú pokožku.ud.

Vďaka tomu, že naše produkty sú dermatologicky testované nezávislým analytickým inštitútom v súlade s normami schválenými v EU pre kozmetické prípravky, produkujeme a predávame výrobky len najvyššej kvality.

Ponúkame rozsah dermatologicky testovaných produktov pre starostlivosť o pokožku, v rámci ktorého máte zaručené, že nájdete produkt pre všetky typy pokožky. A všetky produkty v prevedení, ktoré je pre pokožku priaznivé.

V nedávnom teste vedľajších účinkov skúmal inštitút tretej strany, či pokožka reaguje na aplikáciu našich produktov podľa očakávania alebo nie. Experimentu sa zúčastnilo 50 dobrovoľníkov: niektorí s normálnou zdravou a niektorí s atypickou, citlivou pokožkou. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky žiadneho z testovaných subjektov.

Zatiaľ nie sme schopní úplne vylúčiť zriedkavé kožné reakcie, pretože citlivá pokožka sa vyskytuje v mnohých rôznych verziách a v rôznom rozsahu. Takéto prípady je ešte potrebné objaviť.

Náš výber produktov nájdete práve tu.