O Australian Bodycare

Spoločnosť Australian Bodycare je priekopníkom v oblasti produktov starostlivosti o pokožku od roku 1992. Odvtedy sa pridržiava rovnakých ideí, na akých bola založená:
Poskytovať najlepšie riešenia starostlivosti o pokožku a pomáhať ľudom dosiahnuť lepšiu kvalitu života.

Vízia

Našim cieľom je vrátiť nezdravej pokožke zdravie a vyliečiť čo najviac kožných ochorení. V rámci tejto misie aktívne poskytujeme našim zákazníkom informácie a poradenstvo vo forme jednoduchých návodov na dennú rutinnú starostlivosť o pokožku.

Náš rad produktov je prispôsobený pre celú rodinu: poskytuje prevenciu a liečenie mnohých bežných problémov s pokožkou-pričom jemne pôsobí na pokožku. Všetky produkty sa vyrábajú s najvyššou kvalitou a správnym dávkovaním zložiek tak, aby čo najviac vyhoveli pre príslušný problém s pokožkou.

Produkty od Australian Bodycare


Tajomstvo, skrývajúce sa za hladkou pokožkou spočíva v nádhernej, exotickej flóre Austrálie a bolo po generácie známe jej pôvodným obyvateľom: olej Tea Tree. Teraz máte tajnú prírodnú zbraň k dispozícii doma, vo vašej kúpeľni. Spoločnosť Australian Bodycare vyvinula rad produktov s čistým olejom Tea Tree, ktorý účinne lieči a poskytuje prevenciu rôznych kožných problémov bez podráždenia pokožky.

Prečítajte si viac o našich produktoch tu

Dermatologicky testované

Produkty Australian Bodycare sú dermatologicky testované. Naše produkty pôsobia na pokožku jemne a ukľudňujúco—sú dokonca vhodné aj pre osoby s citlivou pokožkou.

Prečítajte si viac o testoch tu

Dermatologist tested

Prečo by ste si mali ošetrovať pokožku s olejom Tea Tree Oil od Australian Bodycare

Tea tree leaf

100% PRÍRODNÝ

Tea Tree olej je najjemnejší prírodný éterický olej extrahovaný z lístkov austrálskeho stromu Melaleuca Alternifolia.

Tea tree oil drop

LIEČI

Tea Tree Oil zabraňuje vzniku bakteriálnych infekcií a obnovuje prirodzenú bakteriálnu flóru pokožky.

Repeat logo

UDRŽIAVA ZDRAVIE POKOŽKY

Pri dennom používaní lieči rôzne problémy na pokožke a udržiava ju v zdravej kondícii.

Tajomstvo hladkej pokožky spočíva v nádhernej a jedinečnej austrálskej prírode. Znalosti a spôsoby využitia oleja z lístkov stromu tea tree boli v kultúre pôvodných obyvateľov Aborigínov podávané z generácie na generáciu. Australian Bodycare vyvinul sériu jedinečných produktov s obsahom oleja tea tree, ktorý účinkuje ako primárna aktívna zložka. Všetky produkty majú schopnosť predchádzať vzniku rôznych problémov na pokožke, utíšiť nepríjemné prejavy a liečiť ich. Vďaka šetrnému zloženiu sú tieto jedinečné ABC produkty vhodné pre všetkých členov rodiny. Sú účinné pri ošetrovaní bežných problémov normálneho typu pokožky a výrazne šetrné ku všetkým typom, aj k citlivej pokožke. Našim cieľom je pomáhať ľuďom pri udržiavaní zdravej pokožky. Z toho dôvodu neustále pracujeme na poskytovaní poradenstva pri vašej dennej rutinnej starostlivosti o pokožku. Radi vám odpovieme na vaše otázky.
Príbeh o liečivých čajovníkových stromoch sa datuje tisícky rokov dozadu a pochádza od pôvodných obyvateľov Austrálie. Legendy popisujú jazerá obkolesené čajovníkovými stromami. Z opadaných listov a vetvičiek čajovníkových stromov sa vylúhovali esenciálne oleje do vody a premenili jazerá na antiseptické kúpele. Miestni domorodci používali tieto prírodné liečivé kúpele na liečenie mnohých ťažkostí, ako sú infekcie kože, zápaly, rezné rany a bodnutia hmyzom Liečivé účinky čajovníkových stromov neboli oficiálne zaregistrované do roku 1923. Miestny kmeň pôvodných obyvateľov, Bundjalung, však dávno poznal ochrannú a liečivú silu čajovníkových stromov a využíval ich rozdrvené listy na ošetrenie rôznych rán a infekcií kože. Krajinu s čajovníkovými stromami nazývali “Liečivá zem”.